Harmonogram igrzysk sportowych World Games. Pełny terminarz wydarzeń sportowych, informacje o obiektach.

Harmonogram zawodów TWG 2017

Sporty lotnicze | Aeroklub Wrocław w Szymanowie
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Spadochroniarstwo
pilotowanie czaszami
Akrobacje szybowcowe
Motoparalotnie
Łucznictwo | Park Szczytnicki we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Łucznictwo polowe
łuk goły
Łucznictwo torowe
łuk bloczkowy
Łucznictwo polowe
łuk refleksyjny
Bilard | Wrocławskie Centrum Kongresowe
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Pool 9-bilowy
Karambol
Snooker
Bule | Pergola, Park Szczytnicki we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Bule lyońskie
Petanka
Raffa
Kręgle / Bowling | Skybowling, Sky Tower przy ul. Powstańców Śląskich
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
10-pinowe
zawody indywidualne mężczyzn
10-pinowe
zawody indywidualne kobiet
10-pinowe
zawody par mieszanych
Kajak polo | Hala Orbita, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Turniej drużynowy
mężczyzn
Turniej drużynowy
kobiet
Taniec sportowy | Hala Stulecia we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Tańce standardowe
Tańce latynoamerykańskie
Rock ´n´ Roll
Salsa
Pływanie w płetwach | Hala Orbita we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Basen
Fistball | Stadion Oławka, Na Niskich Łąkach we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Turniej drużynowy
mężczyzn
Unihokej | WKK Sport Center, ul. Czajcza we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Turniej drużynowy
mężczyzn
Latające dyski | Brak informacji
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Ultimate
Gimnastyka | Hala Stulecia we Wroclawiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Gimnastyka artystyczna
Akrobatyka sportowa
Aerobik sportowy
Skoki na trampolinie
Ścieżka gimnastyczna
Piłka ręczna plażowa | Boisko w kompleksie P5
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Turniej drużynowy
mężczyzn
Turniej drużynowy
kobiet
Ju-jitsu | Hotel GEM, ul. Mianowskiego we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Fighting
Nevaza
Duo System
Karate | Hotel GEM, ul. Mianowskiego we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Kata, Kumite
Korfball | WKK Sport Center, ul. Czajcza we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Turniej drużynowy
Lacrosse | Stadion Oławka, Na Niskich Łąkach we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Turniej drużynowy
kobiet
Sportowe ratownictwo wodne | Hala Orbita, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Basen
Muaythai | Hala Orbita, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Kategorie wagowe
kobiety i mężczyźni
Biegi na orientację | Pergola, Park Szczytnicki
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Sprint
Średni
dystans
Sztafeta
Trójbój siłowy | Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Zawody męskie i damskie
Sporty wrotkarskie | Park Tysiąclecia, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Hokej na rolkach
turniej drużyn męskich
Jazda szybka - wyścigi na torze
zawody męskie i damskie
Jazda szybka - wyścigi uliczne
zawody męskie i damskie
Jazda figurowa
Wspinaczka sportowa | pl.Nowy Targ, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Prowadzenie
zawody mężczyzn i kobiet
Na czas
zawody mężczyzn i kobiet
Bouldering
zawody mężczyzn i kobiet
Przeciągnie liny | Hala AWF, Pola Marsowe, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Zawody halowe
zawody kobiet
Zawody na powietrzu
zawody mężczyzn
Narty wodne, Wakeboard | Stara Odra, Most Trzebnicki we Wrocławiu
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Narty wodne
Wakeboard
Futbol Amerykański | Stadion Olimpijski, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Turniej drużynowy
mężczyzn
Ergowiosła | Hala Sportowa, ul. Oławska, Jelcz-Laskowice
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Rózne kategorie wagowe
kobiety i mężczyźni
Kickboxing | Hala Orbita, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Różne kategorie wagowe
kobiety i mężczyźni
Żużel | Stadion Olimpijski, Wrocław
21.07
piątek
22.07
sobota
23.07
niedziela
24.07
poniedziałek
25.07
wtorek
26.07
środa
27.07
czwartek
28.07
piątek
29.07
sobota
30.07
niedziela
Turniej par